Registrační číslo: CZ.1.04/3.3.05/D6.00279
Doba realizace projektu: 1. 11. 2014 - 31. 10. 2015
Částka:  1.868.147,68 Kč

Co Vás čeká v případě, že se rozhodnete vstoupit do projektu OPUS:

 

  • Zúčastníte se Motivačně aktivizačního programu a následně si zvolíte dle svého uvážení účast v  Bilanční diagnostice nebo Ergodiagnostice.

  • Poskytneme Vám podporu v nalezení vhodného pracovního místa prostřednictvím naší akreditované agentury práce pod vedením odborného pracovního konzultanta, poskytneme vašemu budoucímu zaměstnavateli finanční příspěvek na vaši mzdu.

  • V průběhu projektu je Vám k dispozici osobní poradce, se kterým můžete prostřednictvím svého individuálního plánu řešit své osobní záležitosti spojené s pracovním uplatněním.

  • Aktivity v projektu Vám pomohou se zlepšit v komunikaci a podpoří vaše sebevědomí, naučíte se vytvořit životopis nebo natrénovat přijímací pohovor, získáte informace z oblasti pracovního práva a dluhové problematiky.

Pomocí diagnostických programů pod vedením zkušených odborníků zjistíte, jaké zaměstnání můžete vykonávat vzhledem k vašemu zdravotnímu omezení a kvalifikačním předpokladům.

Kdy a kde se aktivity budou konat:

  • První fáze výše popsaných aktivit bude zahájena v prosinci 2014 v Sociální agentuře v Ústí nad Labem a na pobočce v Teplicích.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte sociální pracovnici Irenu Lehrovou.

Projektem OPUS Vás bude provázet Dagmar Francová a další externí pracovníci z oblasti psychologie a rhb. odd. Masarykovy nemocnice v Ústí n/L.Loga - projekt ZIP

 
Zkratky

Poradenství a vzdělávání
Pracovní rehabilitace
Sociální služby
Dobrovilnický program